ТЕТЯНА МОНТЯН — Уєбанознавство для “чайників”

На написання цієї нотатки мене наштовхнула “голосувалка”, яку затіяла ФБ-юзерша Фаня Каплан.
Фаня десь надибала наївну книженцію такого собі Аарона Джеймса про уїбанів, зачарувалася нею та заходилася її популяризувати.
Якщо хтось хоче прочитати книженцію самостійно, то її можна придбати на “Амазоні”.

Або обмежитися переглядом відео, де Ааарон розхвалює свою книженцію.
Ну а Фаня зробила “конспект в картінках”. Ось він:
Запам’ятайте це визначення: “Уїбан — це людина, яка збагачується, незважаючи на катастрофічні наслідки для інших, для більшості”.
Фанічка та її читачі щиро вважають уїбанами всіх, крім себе, і сповнені рішучості розповсюджувати інструкцію по боротьбі з уїбанами.
Анти-уїбані всерйоз вірять в те, що боротись з уїбанами може школа, церква, суди та “культура сорому”, та намагаються розповсюдити свою утопічну теорію якнайширше.
Про те, що свідомість визначає буття, анти-уїбани не в курсі, адже Карл Маркс для них — бидло та совок. Досліджувати “буття”, тобто діючі в суспільстві інституції в деталях, та з’ясовувати, які саме економічні стимули спонукають людей до уїбанської поведінки, вони також вважають зайвим.
Відразу видно, що Фанічка живе у Сан-Францизьку та у власній потойбічній реальності, а тому не в курсі, що якраз найбільші уїбани в країнах з неякісними інституціями якраз і тусуються в школах, релігійних закладах, органах правосудя та серед “діячів культури” 🙂
І ось, начитавшись книженції та проникнувшись викладеними в ній казковими теоріями для несамокритичних ельфів, які вважають, що випорожняються фіалками, Фанічка вирішила провести голосування “В пошуках уїбанів”:
Враховуючи контингент читачів Фані (в основному це Кастрюлєголові майдауни вульгаріс), результати першого туру прогнозовано виявилися такими:
Зацініть, в яку шикарну компашку я потрапила 🙂
Взагалі-то я лідирувала всю дорогу і повинна була виграти, але в останній момент Фаня з дружбанами змахлювали та накидали голоси тЮльці, а тепер пишуть: “Монтян така уїбанка, що навіть в конкурсі уїбанів посіла друге місце” 😉
Ще раз подивіться на переможців та згадайте, хто є уїбаном: “Уїбан — це людина, яка збагачується, незважаючи на катастрофічні наслідки для інших, для більшості”.
Ви запитаєте: “А до чого ж тут Монтян, яка відкрито живе в бідності та частково на подаяння, займається просвітництвом та веде справи pro bono, однозначно не займається дерибаном спільного ресурсу та збагаченням за рахунок інших?!”
“Ну як це — “до чого?” — відповім вам я.
Але спочатку — наш діалог з Фанічкою:
===Faina Kaplan Ну так ти так и будеш тепер дутися и сипа прокльони направо и наліво все життя, вместо того шоб діять якось більш стратегічно, может десь ситуативно союзників знаходити собі чи шо? Бо людям здається, шо твоя місія тупо тролити, а так фокусу та мети в тобі нема. А вона ж в тебе є, правильно чи неправильно? Яка в тебе мета, давай познайомимося з нею.
Tetiana Montian Я аутистка и органічно нездатна на когось ображатись. З хейтерів я від усієї душі стібусь. А з Кастрюлєголовими я спілкуюся виключно при умові щирого каяття та бажання зробити хоч щось, аби мінімізувати настрибану ними шкоду.
Faina Kaplan Ну гаразд, ну мета в тебе ж є, чи нема? Яка в тебе кінцева мета? Чи ти не хочеш сказати мені, бо я каструлеголова?
Tetiana Montian Моя мета незмінна вже неймовірну кількість років — я вчу людей основам права та суспільствознавства. Особливо просунутих вчу основам інституціоналізма. А з упоротих, які намагають вчити всьому перерахованому мене, я стібусь так само, як стібалася б Руслана зі спроб якихось колгоспних лошиць повчити її секвестувати гени.
Faina Kaplan Це не мета, це метод. Ти вчиш людей основам права, шоби шо, продовжу. Я вчу людей основам права, шоби _________. Будь ласка, Заповни пробіл.
Tetiana Montian Щоби вони були здатні приймати економічно доцільні легітимні колективні рішення.
Faina Kaplan О, вже краще, шоби шо? Прийматі доцільні та функціональні рішення, шоби _____________
Tetiana Montian Тю. Щоб жити заможніше та зберігати продуктивність спільних ресурсов в довгостроковій перспектіві. Кастрюлєголові такі тупі 🙂
Faina Kaplan Шоби всі жили заможно, і каструлеголові і тупі, чи тіки твої послідовники?
Tetiana Montian ВСІ. Каструлєголових неможливо усунути від користування спільнім благом, на жаль.
Faina Kaplan Вооот! Значить без каструлеголових ніяк, правильно? Бач як добре, в тебе прекрасна і благородна мета, а ти її приховуєш. Мені з тебе кліщами довелося їі видовбувать. Таку прекрасний мету приховуєш, а замість цього показуєш шото зовсім інше.
Tetiana Montian Користі від Каструлєголових ніякої — вони можуть бути лишь споживачами та руйнівниками. На щось конструктивне вони нездатні за визначенням 🙂
Faina Kaplan Ну бач, я вже намучилася створити з тобою конструктивний діалог, а ти тіки обзиваєся и не йдеш на конструктив. Так хто з нас каструлеголовий і руйнівний і нездатний на шото конструктивне? Ну добре, я пішла в бар.===
Оскільки Фаня з’їхала з теми, продовжу без неї.
Є два способи заслужити ненависть — зробити щось погане і зробити щось хороше 🙂
При цьому ймовірність стати об’єктом ненависті в обох випадках приблизно однакова, але ті, хто робить погане, можуть заховатися від ненависті за “стокгольмським синдромом”, а ось тим, хто робить хороше — нема куди ховатися.
Хороше — це часто щось дуже болісне для пацієнта, неприємне, жахливе. Але якщо це хороше не робити — пацієнту стане ще гірше, і навіть можливий трагічний фінал.
Каструлєголові ненавидять мене за те, що я їх попереджала про жахливі наслідки їхньої майданної стрибанини в каструльках за кружевні трусєля та пєчєнькі Нуланд, а тепер тикаю їх писками в настрибане. І ненавидять настільки оголтіло, що навіть тЮлька мене ледве випередила в голосувалці 😉
Примітка: Під Кастрюлєголовими я маю на увазі людей з патологічно пониженим рівнем емоційного інтелекту, що має наслідком їхню підвищену навіюваність та здатність ставати легкими жертвами різноманітних шахраїв.
За наше вміння діагностувати емоції за зовнішніми проявами відповідає “емоційний інтелект” (EQ), або “комунікативна компетентність”. Це набір врождених задатків та набутих соціальних навичок розпізнавання та контролю власних емоцій та емоцій інших. Безумовно, рівень емоційного інтелекту у людей різний, і вчені не мають однозначної думки щодо того, є цей рівень вродженим та незмінним і чи можна об’єктивно підвищити рівень EQ.
Емпіричні дослідження психіатрів свідчать, що людей з пониженим EQ практично неможливо скоригувати (подивіться, яка кількість людей постійно бігає по граблях — регулярно вступають в шлюби з альфонсами / шльондрами, несуть гроші в трасти, АО “МММ”, Сандею Аделаджі чи Володимиру Мунтяну, тощо), але їх можна залякати та/або засоромити. Ця терапія діє на мізерну кількість таких людей, але незначний результат краще, ніж ніякий 😉
…Ну а для політичного успіху потрібні лише гроші, на які можна купити послуги професіональних зомбувальників та ретранслятори зомбі-мантр а-ля “Радіо Тисячі Холмів” імені Геббельса.
І якщо колись у мене ці гроші будуть — я легко це доведу 😉
УСПІХІВ ВАМ У ПОШУКУ УЇБАНІВ 😉
https://www.facebook.com/notes/тетяна-монтян/
на сайте супер гдз 7 класс решебник русский 4 скачать гдз по немецкому решебник рус 8 класс решение задач интернет решебник по математике бесплатное решебник татар теле 2 класс английский решебник карпюк алла несвит 5 класс решебник гдз пименова решение задач по математике зубарева учебник по русскому гдз гдз тут класс 7 афанасьева решебник задачи гдз тут гдз по химии класс рудзитис решебник по алгебра 7 класс решебник 2011 гдз голицынский решебник по обж 11 класс здесь здесь sitemap дудницын геометрия решебник 9 класс sitemap дудницын геометрия решебник 9 класс sitemap
ссылка sitemap